NEO poleca...‎ > ‎

Manufaktura Pierników

Mieliśmy wielką przyjemność poprowadzić 3 i 4 grudnia 2011 niesamowite warsztaty, które były adresowane do wszystkich 'małych i dużych" łódzkich dzieciaków.
Na warsztatach odwiedziło nas cirka 3000 dzieci, które zaszalały artystycznie i "kulinarnie", tworząc i wypiekając z nami tysiące cudownych, ręcznie robionych ciastek piernikowych. 
Jedyna w Łodzi Manufaktura Piernikowych choinek, mikołajów, gwiazdek i aniołków, podczas której można było samemu zrobić takie ciastka, a następnie zabrać je ze sobą do domu! każdy, kto nas odwiedził, miał super zabawę i mógł również wspomóc datkami akcje na rzecz "Domu w Łodzi.
W niedzielę 4 grudnia do zabawy włączył się zaproszony sam Jurek Owsiak i w pocie czoła i na oczach wszystkich zebranych polukrował pięknie wraz małym Dawidem dwa wielkie piernikowe anioły, które następnie zliytowaliśmy na żywo dla Domu w Łodzi!!!
Relacja w Gazecie >>
Dlaczego warto pomagać Fundacji?  Fundacja „Dom w Łodzi” powstała cztery lata temu po to, aby pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują bardziej niż ktokolwiek inny - dzieciom, którym los odebrał nie tylko zdrowie, ale i miłość osób najbliższych. W 2007 roku Fundacja stworzyła dom dziecka dla ciężko chorych, porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci. Jest to pierwsza i jedyna tego typu placówka w Polsce. Ma teraz pod opieką dziewięcioro dzieci w wieku od 3 do 15 lat.


Warsztaty prowadziła Grupa NEO z Łodzi:
Organizatorem Głównym była Manufaktura Łódź:
Wszystkim uczestnikom, w tym dzieciom serdecznie dziękujemy za udział.

media o akcji:
TVP INFO Łódź >>

Comments